Jesteśmy imiennikami, którzy z pasją i zaangażowaniem chodzą po weselnych szlakach. Szczególnie cieszą nas pozytywne emocje uśmiechy i wzruszenia, których możemy być świadkami w weselnej codzienności :)

Jak to robimy...
Współpraca z nami jest jak budowanie indywidualnego scenariusza. Mamy pomysły, o których z chęcią opowiadamy, ale szczególnie lubimy wsłuchiwać się w Wasze wizje i dopiero wtedy proponować konkretne rozwiązania.

Jesteśmy wielbicielami wartościowej muzyki – stawiamy na utwory z pozytywnym przekazem i brzmieniem, które trafi do nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli zechcecie tanecznym krokiem zabierzemy Was i Waszych gości w podróż po parkietach z różnych zakątków świata.

Polskie wesela są znane także z zabaw i konkursów, dlatego przygotowaliśmy rozwiązania dopasowane dla różnych grup wiekowych, w których może wziąć udział duża, niejednokrotnie nieograniczona ilość osób. Podczas ich wprowadzania przykładamy wagę do zdrowej rywalizacji, kładąc nacisk głównie na integrację. Wystrzegamy się przy tym podtekstów erotycznych i dbamy o bezpieczeństwo wszystkich weselników bez względu na płeć czy przekonania.

Sposobów na organizację idealnego wesela jest mnóstwo. Bardzo jesteśmy ciekawi jaki scenariusz Wy chcielibyście napisać.
Spotkajmy się online lub w dowolnej trójmiejskiej kawiarni i rozwińmy temat. :)


Pozdrawiamy,
Dawid & Dawid
dawidwesiora@dobrzezgrani.pl
+48 733 188 477