TROSZECZKĘ O DAWIDZIE I MATEUSZU

Występujemy wspólnie od czasów liceum, gdzie zaczynaliśmy od instrumentalnych koncertów w kawiarniach i pubach z dobrą muzyką. Graliśmy wtedy klasyki muzyki rozrywkowej oraz bluesa - Dawid na saksofonie tenorowym, natomiast Mateusz na pianinie. Po liceum Dawid został DJ'em i wodzirejem, Mateusz kontynuował spełnianie się w roli instrumentalisty, a dodatkowo został DJ'em, specjalistą od muzyki alternatywnej. W czasie studiów wznowiliśmy naszą współpracę tworząc dobrzezgrany skład na Wasze Wesele! Lubimy ludzi, poczucie humoru i dynamiczne sytuacje. Połączenie zdolności analitycznych oraz miłość do muzyki, zabawy i kontaktu z  ludźmi pozwala nam całkowicie naturalnie tworzyć poukładane, ale tryskające życiem i wesołością wesela, które są jednocześnie zgodne z Waszą wizją. Współpracujemy też z innymi muzykami, którzy mogą wspólnie z nami wystąpić na Waszym Weselu. Działamy głównie w rejonie Trójmiasta i Kaszub, ale nie obrazimy się jeśli zabierzecie nas na dłuższą wycieczkę :)

ASD-final

TO CO OFERUJEMY NA WASZE WESELE:

  • Wodzirej - dysponujemy bazą sprawdzonych pomysłów na prowadzenie każdej części wesela zgodnie z Waszymi wytycznymi. Oferujemy ponad 30 atrakcji, w tym animacje, zabawy i konkursy, które są w dużej mierze autorskie. Oferujemy również możliwość prowadzenia uroczystości w języku polskim i angielskim.
  • DJ - znajdujemy parkietowego asa na każdych gości, w niemalże każdym gatunku muzycznym. Miksujemy utwory tak, żeby były one różnorodne i dopasowane do Waszych wymagań.
  • Muzyk - zapewniamy elementy muzyki na żywo, w formie klasycznego akompaniamentu na instrumentach (keyboard, perkusja elektroniczna, sampler, melodyka, akordeon)
  • Nagłośnienie - dbamy, aby jakość prezentowanych utworów była na najwyższym poziomie, dlatego stosujemy profesjonalny sprzęt audio o łącznej mocy ponad 3500W, który pozwala na swobodę w kształtowaniu poziomu głośności na sali, przy zachowaniu należytej czystości dźwięku.
  • Oświetlenie - świecimy na sterownikach, co daje możliwość doboru intensywności i kolorów światła do konkretnego momentu wesela. Wyposażeniem składu są tzw. głowy ruchome o mocy 200W oraz wertykalne lampy vintage z pięcioma punktami świetlnymi.
  • Stanowisko oraz osłony - posiadamy stanowisko w stylu boho/rustykalnym (z litego drewna), dzięki czemu nasz obszar na sali jest schludny, a osłony pozwalają ukryć przewody, stojaki i inne elementy wyposażenia. Wszystkie elementy tworzą spójną i estetyczną całość.
  • Lekki dym estradowy - Stosujemy lekki dym, który w połączeniu z naszym oświetleniem tworzy niesamowity efekt. Dym jest bezwonny, nie podrażnia dróg oddechowych i oczu.
  • Dodatkowo - ciężki dym, fontanny iskier

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, a wizja Waszego wesela i nasze wykonanie będzie na pewno dobrzezgrane :)

Dawid Wenta,
dawidwenta@dobrzezgrani.pl
+48 665 868 423