Cześć - jestem Dawid.

Skoro tu jesteś to najpewniej chcesz mnie trochę poznać. Pozwól, że przedstawię się w kilku zdaniach...
Jestem mężem, tatą dwójki dzieci, facetem w okolicach 30-stki. Lubię ciepłą, rodzinną atmosferę, dlatego często można mnie spotkać na weselach. Od 2010 roku poprowadziłem setki wydarzeń rodzinnych oraz eventów w roli Wodzireja i DJ-a. Muzyka, która jest tutaj nieodłącznym elementem towarzyszy mi od najmłodszych lat.
Pasją do muzyki zaraził mnie mój ojciec, audiofil, kolekcjoner płyt cd i winyli (ma ich ponad 2000). Ja za to kolekcjonuję muzykę z możliwością do publicznego odtwarzania - w formie plików wav, mp3, flac na komputerze (staram się jak mogę, ale ilościowo do kolekcji taty jeszcze daleko...).
Udało mi się dotrzeć do skrajnie różnych od siebie gatunków muzycznych od znanej wszystkim z radia muzyki popularnej z minionych dekad, przez kilkadziesiąt form muzyki elektronicznej (eurodance, house, progressive house, techno, minimal techno, trap, drum & bass, trance i inne), jak również rock polski i zagraniczny, aż po swing, jazz czy nawet znajdę u siebie coś z amerykańskiego country.

Na przestrzeni kilkunastu lat mojej działalności miałem okazje współpracować z różnymi muzykami, artystami, tancerzami i innymi ludźmi z branży - z niektórymi współpracuję do dziś. Z chęcią podzielę się z Tobą sprawdzonymi kontaktami, podpowiem na co warto zwrócić uwagę i jak to dobrze zaplanować aby nie stresować się zanadto organizacją, a raczej czerpać z tego radość i satysfakcję. Bo przecież o to chodzi, prawda? :)

Współpraca

Poznaj osoby, które zaprosiłem do współpracyMateusz Wreza - DJ Leoś
(Instagram)
Mateusz od kilkunastu lat związany jest z imprezami klubowymi oraz okolicznościowymi. Na swoim koncie ma również organizację kilku eventów (w tym GoldHill Festival na Złotej Górze) oraz Menagment w klubie.

Wiktoria Fierke
z Saksofonem
Wiktoria jest w naszej grupie od 2019 roku.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat. Jej fascynacja do muzyki saksofonowej przejawia się głównie w Klasyce oraz muzyce popularnej. Eksperymentuje również z Jazzem oraz muzyką elektroniczną.

Kacper Suchomski ze Skrzypcami (Instagram)
Kacper gra na instrumencie od 6 roku życia, a od 2020 roku współpracujemy w ramach grupy DobrzeZgrani. Jego historię możesz poczytać na podlinkowanym instagramie.


Referencje
Te i dziesiątki innych pozytywnych opinii znajdziesz na nasz temat w internecie.

Kontakt

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, dopytać o szczegóły współpracy lub zapytać o dostępny termin to napisz proszę na adres email: dawidwesiora@dobrzezgrani.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Znajdziesz mnie również na Instagramie.

Bez względu na to czy do mnie napiszesz bardzo się ciesze, że odwiedzasz ten profil. Dziękuję i pozdrawiam! :)