Dawid Węsiora to dyplomowany wodzirej i dj. W ciągu ostatnich 11 lat poprowadził ponad 550 uroczystości rodzinnych i eventów w tym 150 wesel. W swoich setach i animacjach uwielbia wychodzić poza utarte schematy. Pasją do muzyki zaraził go ojciec - audiofil, kolekcjoner płyt cd i winyli oraz były organizator dancingów za czasów świetności artystów takich jak: The Beatles, Queen, Jean-Michel Jarre. Dawid ma żonę Sylwie i córkę Igę. Pochodzi z Przodkowa, od 5 lat jest mieszkańcem Gdańska.W ofercie:
Oprawa muzyczno - konferansjerska w duecie
Licencjonowana muzyka
Nagłośnienie o mocy 4200W RMS (6 kolumn aktywnych)
Stylowe oświetlenie retro wspierane ruchomymi głowami oraz punktowym światłem ledowym
Drewniane stanowisko DJ
Dwie maszyny: do ciężkiego oraz lekkiego dymu
Gadżety do animacji


Dawid współpracuje z skrzypkiem Kacprem, saksofonistką  Wiktorią oraz kilkoma DJ, dlatego duet w jakim wystąpi może się różnić - w zależności od indywidualnych ustaleń.

 


"Jesteśmy wielbicielami wartościowej muzyki – stawiamy na utwory z pozytywnym przekazem i brzmieniem, które trafi również do bardziej wymagających gości. Jeśli zechcecie tanecznym krokiem zabierzemy Was  w podróż po parkietach z różnych zakątków świata.


Poniżej znajduje się nasza nieoczywista playlista weselna.

Polskie wesela znane są także z zabaw i konkursów, dlatego zadbaliśmy o atrakcje dopasowane dla różnych grup wiekowych, w których może wziąć udział duża ilość osób. Integrujemy i zapraszamy do zdrowej rywalizacji. Bez podtekstów i w dobrym tonie."


Kontakt:
dawidwesiora@dobrzezgrani.pl
+48 733 188 477