Dawid Węsiora to dyplomowany wodzirej i dj, absolwent Akademii Dźwięku i były członek Toastmasters Gdańsk. W ciągu ostatnich 10 lat poprowadził ponad 500 uroczystości rodzinnych w tym ulubione przez niego wesela. Pasją do muzyki zaraził go ojciec - audiofil, kolekcjoner płyt cd i winyli oraz były organizator dancingów za czasów świetności zespołów takich jak: Boney M, Modern Talking, The Beatles czy Queen. Dawid ma żonę Sylwie i córkę Igę. Pochodzi z Przodkowa, od 5 lat jest mieszkańcem Gdańska.W ofercie:
Oprawa muzyczno - konferansjerska w duecie
Licencjonowana muzyka
Nagłośnienie o mocy 4200W RMS (6 kolumn aktywnych)
Stylowe oświetlenie retro wspierane ruchomymi głowami oraz punktowym światłem ledowym
Drewniane stanowisko DJ
Dwie maszyny: do ciężkiego oraz lekkiego dymu
Gadżety do animacji


Dawid współpracuje z skrzypkiem Kacprem, saksofonistką  Wiktorią oraz kilkoma DJ, dlatego duet w jakim wystąpi może się różnić - w zależności od indywidualnych ustaleń.

 


"Jesteśmy wielbicielami wartościowej muzyki – stawiamy na utwory z pozytywnym przekazem i brzmieniem, które trafi również do bardziej wymagających gości. Jeśli zechcecie tanecznym krokiem zabierzemy Was  w podróż po parkietach z różnych zakątków świata.


Poniżej znajduje się nasza nieoczywista playlista weselna. Więcej muzycznych propozycji znajdziecie również na stronie głównej www.dobrzezgrani.pl - Utwory z tych playlist także goszczą w naszej bibliotece muzycznej.

Polskie wesela są znane także z zabaw i konkursów, dlatego zadbaliśmy o atrakcje dopasowane dla różnych grup wiekowych, w których może wziąć udział duża ilość osób. Integrujemy i zapraszamy do zdrowej rywalizacji. Bez podtekstów i w dobrym tonie."


Kontakt:
dawidwesiora@dobrzezgrani.pl
+48 733 188 477