Skład reprezentuje Dawid WęsioraDawid Węsiora
to dyplomowany wodzirej i dj, absolwent Akademii Dźwięku i były członek Toastmasters Gdańsk. W ciągu ostatnich 10 lat poprowadził ponad 500 uroczystości rodzinnych w tym ulubione przez niego wesela. Pasją do muzyki zaraził go ojciec - audiofil, kolekcjoner płyt cd i winyli oraz były organizator dancingów za czasów świetności zespołów takich jak: Boney M, Modern Talking, The Beatles czy Queen. Dawid ma żonę Sylwie i córkę Igę. Pochodzi z Przodkowa, od 5 lat jest mieszkańcem Gdańska.Dawid Miłejko
- dj i specjalista od zaplecza sprzętowego. Swój warsztat szlifuje od lat jako dj podczas wesel i innych uroczystości rodzinnych. Ma na swoim koncie współpracę z kilkoma festiwalami muzycznymi zapewniając im światło i dźwięk. Dawid mieszka w Kiełpinie k. Kartuz.


W ofercie duetu licencjonowana muzyka, nagłośnienie o mocy 4200W RMS (6 kolumn aktywnych), 4 metrowa rampa oświetleniowa z ruchomymi głowami i punktami led oraz drewniane stanowisko DJ, dwie maszyny: do ciężkiego oraz lekkiego dymu oraz gadżety do animacji.


Jak to robimy...
Współpraca z nami to gwarancja indywidualnego scenariusza skrojonego na miarę Waszych potrzeb.

Jesteśmy wielbicielami wartościowej muzyki – stawiamy na utwory z pozytywnym przekazem i brzmieniem, które trafi również do wymagających gości. Jeśli zechcecie tanecznym krokiem zabierzemy Was i Waszych gości w podróż po parkietach z różnych zakątków świata.

Poniżej znajduje się nasza nieoczywista playlista weselna. Po więcej muzycznych propozycji zapraszamy na stronę główną www.dobrzezgrani.pl - Utwory z tych playlist również goszczą w naszej bibliotece muzycznej.

Polskie wesela są znane także z zabaw i konkursów, dlatego zadbaliśmy o atrakcje dopasowane dla różnych grup wiekowych, w których może wziąć udział duża ilość osób. Integrujemy i zapraszamy do zdrowej rywalizacji. Wystrzegamy się żenujących i chamskich zabaw.
Dodatkowa współpraca
z saksofonistką Wiktorią oraz skrzypkiem Kacprem. Mogą pojawić się na weselu niezależnie od siebie lub razem.


Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu mailowego/ telefonicznego. Jesteśmy otwarci na spotkania online oraz stacjonarne w Trójmieście i okolicy.

Pozdrawiamy
Dawid & Dawid
dawidwesiora@dobrzezgrani.pl
+48 733 188 477