O nas

DobrzeZgrani

Jesteśmy grupą DJ-ów, Wodzirejów i Muzyków z Gdańska i okolic.
Łączy nas pasja wyznajemy podobne wartości i mamy zasady, którymi się kierujemy. 

Co nas wyróżnia?

  • Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie i stałe dokształcanie się w zakresie oprawy muzycznej i konferansjerskiej. W celu podnoszenia jakości świadczonych usług, bierzemy udział w ogólnopolskich warsztatach wodzirejów, warsztatach dj oraz wewnętrznych “dobrzezgranych” szkoleniach.
  • Wesela prowadzimy najczęściej w dwuosobowych składach, dzięki czemu dbamy o właściwy przebieg uroczystości zarówno w kwestii doboru muzyki jak i konferansjerki.
  • Oferujemy ponad 30 sprawdzonych i dopracowanych przez nas atrakcji. Możecie wybrać te, które podobają Wam się najbardziej!
    My zadbamy o to aby atrakcje były przystępne dla Waszych gości. Nie prowadzimy zabaw uwłaczających ludzkiej godności i tych z podtekstem seksualnym. Zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo uczestników.
  • Prowadzimy uroczystości w języku polskim i angielskim.
  • Podczas Waszej uroczystości nie pozwalamy sobie na spożywanie alkoholu.
  • Zanim nastąpi dzień Waszego święta, rozmawiamy i planujemy razem z Wami przebieg uroczystości. Ustalamy harmonogram i proponujemy rozwiązania najbardziej pasujące do Waszej wizji idealnego wesela.
  • Prowadzimy wesela głównie w województwie Pomorskim na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Ale jesteśmy otwarci również na wyjazdy poza teren Trójmiasta.
  • Oprócz wesel możecie nas spotkać na imprezach firmowych, koncertach, festivalach, studniówkach, eventach organizowanych przez organizacje publiczne, stowarzyszenia. Jak również na innych uroczystościach rodzinnych.

Chcecie dowiedzieć się więcej? 

1. Sprawdźcie nasze media społecznościowe i poznajcie nasze DobrzeZgrane składy.

2. Zadzwońcie lub napiszcie do nas wybierając skład, który najlepiej z Wami rezonuje. Każda uroczystość jest nieco inna, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i indywidualnych rozmów, które są darmowe.

3. Odpowiemy i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie online. Wysłuchamy Waszego pomysłu na ten dzień i przedstawimy naszą ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.


#Hasztagi...

#muzyka #dj #wodzirej #skrzypce #saksofon #oprawamuzyczna #wesele #djgdańsk #djtrojmiasto #djkaszuby #djwodzirej #djnawesele #dobrzezgrani #weselewgdańsku #weselenakaszubach #animacje #zabawy #pierwszytaniec #ciężkidym #taniecwchmurach #pannamłoda #panmłody

śledź nas na:

Formularz kontaktowy