O nas

DobrzeZgrani

Jesteśmy grupą dj-ów, konferansjerów i wodzirejów.
Łączy nas pasja, sposoby prowadzenia uroczystości oraz zasady, którymi się kierujemy. 

Co nas wyróżnia?

  • Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie i stałe dokształcanie się w zakresie oprawy muzycznej i konferansjerskiej. W celu podnoszenia jakości świadczonych usług, bierzemy udział w ogólnopolskich warsztatach wodzirejów oraz wewnętrznych “dobrzezgranych” szkoleniach.
  • Wesela prowadzimy w dwuosobowych składach, dzięki czemu dbamy o właściwy przebieg uroczystości zarówno w kwestii doboru muzyki jak i konferansjerki.
  • Oferujemy Wam ponad 30 sprawdzonych i dopracowanych przez nas atrakcji. Możecie wybrać te, które podobają Wam się najbardziej, a my zajmiemy się ich wdrożeniem. Wiemy jak wprowadzać zabawy, animacje oraz konkursy, aby zachęcić gości do udziału, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo.
  • Prowadzimy uroczystości w języku polskim i angielskim. Nieobce są dla nas także podstawowe zwroty języka kaszubskiego. 
  • Podczas Waszej uroczystości nie pozwalamy sobie na spożywanie alkoholu.
  • Zanim nastąpi dzień Waszego wesela, poświęcamy czas na dokładne ustalenia planu wydarzenia. To wszystko sprawia, że uroczystość finalnie staje się dobrze zgrana, ciekawa i angażująca. Od wzruszającego początku, aż po ostatnie godziny szalonej zabawy.

Chcecie dowiedzieć się więcej? 

Sprawdźcie nasze materiały, poznajcie dobrzezgrane składy i zadzwońcie lub napiszcie do nas. Umówimy się na spotkanie i  porozmawiamy o współpracy.

śledź nas na:

Formularz kontaktowy